Gubili pa se vratili po pobedu, pala Jagodina (video)

Kako je krenulo dobro se završilo, a počelo je baš loše za domaćina. Gosti ,za koje se govorilo da igraju defanzivno (deset puta u ovoj sezoni igrali nerešeno), zaigrali su od prvog minuta veoma ofanzivno i to im se u prvom poluvremenu i te kako isplatilo. Igrao se treći minut kada je pogrešila odbrana Lozničana, što je iskoristio Basrak i doveo Jagodinu u vođstvo. Bio je to veliki šok za domaće fudbalere, ali, na njihovu sreću, uspeli su vrlo brzo da se oporave. Do izjednačenja su stigli u 8. minutu, a strelac je bio kapiten Komarčević.

Nastavili su fudbaleri Jagodine da igraju ofanzivno, mnogo više su trčali od domaćih fudbalera, igrali veoma borbeno i to im je još jednom donelo prednost. U 44. minutu ponovo je pogrešila odbrana Loznice, a Stojanović je sa ivice šesnaesterca uspeo da lob udarcem prevari golmana Ružića i tako postigne drugi gol za goste. Na odmor se otišlo sa prednošću Jagodinaca, što nije bilo nezasluženo.

U nastavku potpuno drugačija slika na terenu. Zaigrali su Lozničani mnogo ofanzivnije i to je dalo rezultat.

Igrao se 47. minut, Milinković je sjajno šutirao iz slobodnog udarca sa 18 metara i pogodio mrežu Jagodine. Bilo je to 2:2.

Desetak minuta kasnije ponovo je u prilici bio Milinković. Na ivici šesnaesterca gostiju oboren je Komarčević, a sudija David Matić pokazao je zbog tog prekršaja drugi žuti karton, odnosno crveni igraču Jagodine Radenoviću. Milinković je odlično izveo slobodan udarac, a lopta je pogodila prečku.

Nastavila je Loznica da opseda gol gostiju i u 66. minutu dosuđen je penal za domaći tim. Igrač gostiju Radulović igrao je rukom u svom šesnaestercu, a sudija Matić odmah je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač bio je Milinković koji je tako doveo Loznicu u vođstvo od 3:2.

Ređale su se potom prilike Milinkovića, Komarčeviča, Spasenovića, Belića, ali nije bilo promene rezultata. U finišu utakmice, u 90. minutu i drugom minutu nadoknade Milinković je mogao da postigne dva gola. Bile su to sjajne prilike, najpre je sa tri metra šutirao pored gola, a onda je sa desetak metara pogodio stativu. Upornost Lozničana se na kraju isplatila. U četrvtom minuu nadoknade Milinković je uposlio Komarčevićča, a kapiten Loznilčana je sa desetak metara pogodio mrežu Jagodinaca za konačnih 4:2.

Narednog vikenda Lozničani putuju u Pančevo gde će se sastati sa ekipom Železničara koja je danas u gostima pobedila Zemun sa 2:0.