//KMF Loznica Grad-KMF PP192 7:3

KMF Loznica Grad-KMF PP192 7:3

Pred oko 400 gledalaca, Loznica je krenula nešto opreznije, u prvih 15 minuta blistali su golmani Maksimović i Minić. Prvi gol postigao je Jevtić i tako otvorio odbranu čvrste gostujuće ekipe. Posle prvog gola sve je išlo mnogo bolje, pa se na poluvreme otišlo sa rezultatom od 3:0. Loznica je u drugom delu postigla još četri pogodka a nezaustavljiv je bio Marko Avramović. Gosti su pri kraju meča uspeli postići 3 pogodka i tako ublažiti poraz. Strelac sva tri gola bio je Vladeta Novković i za svaki gol nagrađen je aplauzom pubilke.

Strelci za Loznicu bili su: Marko Jevtić 2 gola, Pavlović,Jovanović,Avramović,Đorđević i Savić.

Dvorana Lagator,Gledalaca: 400, Sudije: Đermanović i Pavlović (Šabac), Žuti karton: Jevtić (Loznica),Dumić i Cvijović (PP192)

KMF Loznica Grad: Maksimović,Jevtić,Matić,Pavlović,Gavrić,Tubić,Đorđević,Avramović,Jovanović,Despotović, M.Savić, I.Savić, Stakić, Zarić

Igrač utakmice: Marko Jevtić (Loznica)