//LOZNICA – MAA?VA 1:1 kraj

LOZNICA – MAA?VA 1:1 kraj

STADION LAGATOR ,POA?ETAK 17:30
Kakv lep prizor na Lagatoru aplauzom su ispraAi??eni fudbaleri Loznice od korektne publike koja je doA?la u velikom broju
Kraj utakmice nereA?eno 1:1 zadovoljni ishodom mogu biti obe ekipe ipak je najpravednije nereA?eno
Ai??ANSA ZA LOZNICU MILINKOVIAi?? UBACUJE U Ai??ESNEST ALI IGRAA? MAA?VE UKLIZAVA NA VREME
SreAi??a za Loznicu spetaljo se MatiAi?? u izglednoj A?ansi
Zamena u Loznici izlazi BoA?oviAi?? ulazi MiajloviAi??
IgraAi??e se 5 minuta nadoknade
A?uti karton TodoroviAi??
Dar mar u A?esnest MaA?ve na jedvite jade spasavaju gol,a onda kontra MaA?ve Goran MatiAi?? upropaA?tava A?ansu
83 min Kakav A?ut MilinkoviAi??a iz slobodnog udarca pogodio je preA?ku a KovaA?eviAi?? je imao dosta sreAi??e
83 A?uti karton DiA?iAi??
StaniAi?? je uneo dosta A?ivosti u tim Loznice,lozniA?ani opsaniji u drugom delu
78 min A?uti karton SpasenoviAi?? za strat sa leAi??as nad BoA?oviAi??em
75 min CentarA?ut StaniAi??a ali BoA?oviAi?? samo u korner
70 min.Grubo igraju fudbaleri MaA?ve joA?e jedan karton RadovanoviAi??
69 min Ai??ansa Loznice glavom MilisavljeviAi??
62 min. Stani dobro proigrava po desnoj strani ali spetljao se BoA?oviAi??
Gooooooooooooooolllll MAKSIMOVIAi?? 1:1
DiA?iAi?? ulazi u kazneni prostor i penal za Loznicu 56 min Ai??A?uti za RistivojeviAi??a
MaA?va se oslobodila poA?etnog pritiska Loznice igra se na obe strane
52 min ToA?iAi?? sam pred golmanom KovaA?eviAi??e ali golman Loznice skida zicer
50 min A?uti karton MaA?vi MilutinoviAi??
47 min Loznica ima pritisak igra Ai??se na polovini MaA?ve
PoA?inje drugo poluvreme zamene u Loznici izaA?li su NikoliAi?? i StevanoviAi?? a uA?li StaniAi?? i MilisavljeviAi??
VideAi??empo da li Ai??e doAi??i do zamena u ekipama.Ai??ta su za drugi deo pripremili treneri ObadoviAi?? i NikoliAi??.Loznica mora da promeni sistem igre jer ovaj iz prvog dela ne prolazi.ObadoviAi?? na klupi ima StaniAi??a,TadiAi??a,MilisavljeviAi??a,MiajloviAi??a,SekuliAi??a i golmana ArnautoviAi??a
40 min Ono A?to je dobro Slobodan MaksimoviAi?? je raspoloA?en za igru,aplauzi za njega i poteza koje izvodi
36 min Goran MatiAi?? imao dobru A?ansu za gol ali A?utira preko gola Loznice
35 min. MaA?va borbenija Loznica pokuA?ava tehniA?ki da igra na pas ali ne prolazi po ovakovom vremenu
33 min A?uti karton igraA?u MaA?ve IliAi??u zbog starta na SavinoviAi??em
32 min.KiA?a je stala ali oA?igledno da vlaA?an teren ne odgovara igri lozniA?ana
25 min Slobodan udarac sa 20 metara od gola TodoroviAi?? A?utira pravo ui golmana
24 min Dobar prodor SpasenoviAi??a po levoj strani ali KovaA?eviAi?? sigurno interveniA?e na centarA?ut
21 min MaksimoviAi?? je imao dobru A?ansu ali A?utira pored gola
Kod gola golmanu KovaA?eviAi??u pukla je arkada utakmica je trenutno u prekidu
16 min MaA?va vodi 1:0 posle kornera PejoviAi?? postiA?e gol
11 min. Loznica usvraAi??a centarA?utom sa desne strane ali StevanoviAi?? kasni
9 min. lep centarA?ut MaA?ve sa desne strane ali KovaA?eviAi?? siguran
6 min A?uti karton A?ukanoviAi?? kapiten MaA?ve posle starta na StevanoviAi??em
5 min MaA?va ima prinudnu inicijativu po veoma klizavom terenu
SOLUNCI I Ai??ANERI ZAJEDNO NA TRIBINI SA SASTAVLJENIM TRANSPARENTIMA
IgraA?i izlaze na teren dobijaju aplauze a kiA?a nad Lagatorom sruA?ila se kao iz kabla
Pre poA?etka utakmice pehar za osvojeno prvo mesto u zoni Drina,ispred FSRZS uruA?iAi??e Milutin BaA?tovanoviAi?? predsednik FSMO
0 min. pre poA?etkaAi?? loza
20 min do po
A?etkaAi?? DSC_9973 (Small)
Sastav Loznica: KovaA?eviAi?? , TodoroviAi??,SavinoviAi??,JevtiAi??, NikoliAi??,DiA?iAi??,MilinkoviAi??,BoA?oviAi??,StevanoviAi??,MaksimoviAi??,StajiAi??
Sastav MaA?va: StepandiAi??,PejoviAi??,SpasenoviAi??,VidiAi??,RistivojeviAi??, A?ukanoviAi??,JovanoviAi??, IliAi??, MatiAi?? G.,MilutinoviAi??,ToA?iAi??
Peh za lozniA?ane pre poA?etka utakmice Marko JovanoviAi?? neAi??e biti u sastavu zbog povrede.
Pozdrav sa Lagatora 45 minuta pre poA?etka utakmice na stadionu se nalazi blizu 1000 gledalaca.