//Loznica osvojila KUP FSMO i plasirala se dalje

Loznica osvojila KUP FSMO i plasirala se dalje

Fudbaleri Loznice danas su u Lipolistu pobedili istoimenu ekipu u finalnoj utakmici KUP-a rezultato 2:0. Golove za Loznicu postigli su kapiten Slobodan MaksimoviAi?? u prvom poluvremenu i Tomislav Trebovac u drugom poluvremenu.
Nije Loznica kompletna nastupila na ovom meA?u ali i to je bilo dovoljno doAi??e do lagane pobede i donese prvi ovogodiA?nji pehar na Lagator.Ai??Loznica ni jednog momenta nije dovodila u pitanje pobedu i ako je golman ArnautoviAi?? imao popriliA?no posla. Sve konce u igri Loznice drA?ali su MaksimoviAi?? i JankoviAi?? a svoju rolu u drugom delu imao je i NebojA?a SaviAi??. Sve A?etitke zasluA?uje veoma korektni domaAi??in koji je pruA?io dobru partiju na samom terenu ali i van njega. Korektna publika ispratila je aplauzom fudbalere Loznice i A?estitala im na pobedi. DomaAi??in organizovao utakmicu na veoma visokom nivou.
Lipolist, Gledalaca : 300, Sudija: A?ermanoviAi?? (Ai??abac) 8, Strelci: MaksimoviAi?? i Trebovac
LOZNICA: ArnautoviAi?? 7, StanojeviAi?? 6, A?uriAi?? 6,( SaviAi?? 8), DiA?iAi?? 7, NikoliAi?? 8, StevanoviAi?? 6 (Trebovac 8), SimiAi?? 7, JankoviAi?? 8, ObadoviAi?? 6 (MilovanoviAi?? 7) , MaksimoviAi?? 8, SeviAi?? 7
IgraA? utakmice: Slobodan MaksimoviAi?? (Loznica)

The cisco 642-998 exam is conducted in english best service pay people to write essays language.