//Loznica – Trajal 1:0 (video+foto)

Loznica – Trajal 1:0 (video+foto)

Teško, ali potpuno zasluženo fudbaleri Loznice osvojili su tri nova boda. U Klupcima su, na stadionu Radničkog, savladali Trajal iz Kruševca sa 1:0. Do pobede su stigli u 81. minutu, a strelac je bio Lazar Ivić.

Igrala je Loznica dobro, „plela mrežu“ oko gola Kruševljana, stvarala prilike, ali izostala je realizacija.

Gosti su igrali zatvoreno, došli su da pokušaju da osvoje bod i bili su na dobrom putu. Branili su se, ali su na kraju ipak poklekli. Imali su Lozničani mnogo prilika za ubedljiviju pobedu. U prvo poluvremenu Milinković je moga da zatrese mrežu gostiju u tri navrata, u 8, 24. i 45. minutu, ali lopta nije „htela“ u mrežu Kruševljana. U prilici su bili i Stanojlović, Belić i Goran Matić, ali ništa od gola.

Lozničani su i u drugom poluvremenu nastavili u istom ritmu. U 48. minutu u prilici se našao Milinković, pa ponovo u 60. Šansu je imao i Ilić, kao i Vraštanović. Onda konačno sledi gol. Igrao se 81. minut. Korner za Loznicu izveo je Belić, dodao je Goranu Matiću koji je loptu glavom ubacio na „peterac“, tamo se našao Ivić koji je rutinski zatresao mrežu trajala. Konačno je slomljen otpor gostiju, a domaćin stigao do prednosti.

Imali su Lozničani još jednu sjajnu priliku da postignu gol u finišu utakmice. U trećem minutu nadoknade Milinković je sa dvadesetak metara izveo slobodan udarac. Odlično je šutirao, a lopta je prošla tik iznad prečke. Na kraju zasluženih 1:0 za Loznicu.