Poraz u Dobanovcima

U utakmici  kola 11. u Dobanovcima, domaća Budućnost pobedila je Loznicu rezultatom 2:1 (1:1 ). Poveli su domaći golom Janjića u 35. minuti da bi ubrzo Milinković,u 41. minutu poravnao na 1:1. Taman što se krenulo sa centra, u 46.minutu, golom Kodžića domaći dolaze do prednosti od 2:1 koju uspešno zadržavaju do kraja i osvajaju 3 veoma važna boda.

U prvom delu meča zeleno beli su igrali dobro, za nijansu imali veći posed lopte, vršili pritisak. Odbrana je dobro zatvrala protivničke igrače, tako da domaći nisu ozbiljno ugrožavali gol lozničana. Međutim, prvi ulazak u kazneni prostor domaći su iskoristili i došli do prednosti. Evrogolom Milinkovića gosti poravnavaju rezultat na 1:1 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor. Drugo poluvreme počelo je šok golom Kodžića u 46.minutu, nakon brzo izvedenog slobodnog udarca i neopreznosti gostujućih igrača. Nakon toga usledila je jurnjava po terenu, domaći su se trudili da što više odugovlače, tako da do kraja utakmice nije bilo šansi za pogodak na bilo kojoj strani.

“ Naše greške su doprinele porazu. Olako primamo golove na poslednjim utakmicama. Uvek neko novi pogreši a bodovi odlaze. U prvom poluvremenu smo odigrali korektno ali drugo poluvreme je za zaborav“ – kratak i jasan je trener Dragan Mićić.