Remi u Novom Sadu: Kabel – Loznica 1:1 (1:0)

U utakmici kola 13. Prve fudbalske lige Srbije, Kabel i Loznica su podelili bodove na ravne časti. Mlada ekipa Kabela je dominirala u prvom delu meča i stvorila nekoliko izglednih prilika ali su uspeli na odmor da odu samo sa 1:0. Loznica je loše odigrala prvo poluvreme, bez svoje prepoznatljive igre. Rano vođstvo domaćina, golom Pavlice, (7. minut) potpuno je poremetilo igru Loznice. Da nesreća ne ide sama, pored rano primljenog gola, pokazao je opravdano dosuđen crveni karton Rajevcu ( 45. minut) pred kraj prvog poluvremena.

Drugi deo igre, lozničani su počeli mnogo bolje iako su imali igrača manje u polju. Bili su blizu izjednačenja ali nedostajao je završni pas. Kada su gosti ostali sa igračem manje (Martinkevič, 62.minut), situacija se na terenu zaokrenula. Gosti su napadali mnogo bolje i žešće i uspeli da izjednače golom Komarčevića, nakon odličnog centaršuta Mijailovića (75. minut). Do kraja utakmice, domaći su se više bavili kako da što više vremena ukradu, nego da igraju fudbal. Lozničani su silno pokušavali da dođu do pobede, stvorili 2-3 polušanse koje nisu uspeli da realizuju.