Dan za zaborav fudbalerima Loznice

Pre poA?etka utakmice minutom Ai??utanja odrA?ana je poA?ast preminuloj radnici ekonomata Loznice poznatoj tetka Goci. A?eni koja je svoj radni vek provela u klubu i bila miljenik mnogih fudbalera Loznice. Neka joj je veA?na slava i hvala joj za sve A?to je A?inila za naA? klub.

Tim koji nema kontinuitet nema ni uspeha u nizu. IstroA?eni protiv Smedereva fudbaleri Loznice doA?iveli dva uzastopna poraza. Prvo iz Kragujevca se vraAi??aju sa dva gola u mreA?i pa onda se desi dan koji mora A?to pre zaboraviti. Poraz od Jedinstva na Lagatoru (1:4) sasvim je zasluA?en, gosti su se mnogo bolje snaA?li i odneli bodove na Ub. Demolirali su i sabili u miA?iju rupu igraA?e Loznice, pokazali kako igra jedan stabilan klub sa zdravom upravom na A?elu i ogromnom pomoAi??i naA?eg reprezentativca Nemanje MatiAi??a.

Loznica je u 7 minutu stigla do prednosti pogodkom NebojA?e StevanoviAi??a i to je sve bilo od njih na ovoj utakmici. Igru preuzimaju gosti najpre BeliAi?? i PopoviAi?? koji postiAi??e 2 gola. Igru koju su pruA?ili lozniA?ani A?to pre treba zaboraviti i nastaviti dalje jer su ovi momci pokazali da mogu igrati dobro. NeAi??emo zameriti ni pad koncentracije golmana JeveriA?iAi??a deA?ava se. Neka ovo ostane samo loA? dan.

Nisu krivi fudbaleri, oni su naA?i i nemamo boljih, veAi??inaAi?? su deca iz naA?eg grada koja su ponikla na Lagatoru i treba im dai punu podrA?ku. Svaka A?ast i treneru ObadoviAi??u A?to ima strpljenja jer bi svaki drugi trener napustio joA? davno Lagator.

Loznica je ponovo sebi zagorA?ala A?ivot. Umesto pobede i velike sigurnosti sad se ponovo strepi za opstanak. SledeAi??a utakmica je za veAi?? ispalom ekipom iz lige Jedinstvo Putevi i sve sem pobede je ravno katastrofi.

Zanmljivo da je utakmicu protiv ekipe sa Uba pratilo taA?no 197 gledalaca ne raA?unajuAi??i one koji su uA?li na poluvremenu.