//JoA?anica-Loznica 0:5

JoA?anica-Loznica 0:5

Loznica je zabeleA?ila najubedljiviju pobedu ove sezone pobedivA?i JoA?anicu visokim rezultatom. Pred oko 200 gledalaca na gradskom stadionu u Novom Pazaru lozniA?ani su pokazali zbog A?ega su najveAi??i kandidati za Prvu ligu. Ai??VeAi?? u 6 minutu lozniA?ani dolaze do voAi??stva posle akcije iz udA?benika KataniAi?? je imao dobru zavrA?nicu i zatresao mreA?u KahroviAi??a. Drugi gol pao je posle prekida u 21 minutu kad je mladi NikoliAi?? veA?to reagovao. U 30 minutu ponovo odliA?na akcija lozniA?ana koja je izazvala aplauze novopazarske publike a realizator je MilovoanoviAi??. Ponovo je publika u Novom Pazaru aplaudirala u 44 min. ovaj put MaksimoviAi??u koji je izveo solo akciju za 0:4 i rezultat sa kojim se otiA?lo na odmor.
Naviknuti na objektivne aplauze publike lozniA?ani su u 59 minutu ponovo izveli akciju iz udA?benika da bi fantastiA?ni Trebovac po peti put na utakmici savladao golmana KahroviAi??a i postavio konaA?an rezultat utakmice. U 80 minutu zbog drugog A?utog kartona iz igre je morao da izaAi??e TodoroviAi?? ali to nije omelo A?vrstu odbranu Loznice da primi gol.
Ovom pobedom LozniA?ani su zauzeli prvo mesto na tabeli.
Gradski Stadion Novi Pazar, Gledalaca: 200, Sudija: LjubiA?a BorisavljeviAi?? ( Ivanjica) 7, Strelci: KataniAi??, NikoliAi??, MilovanoviAi??, MaksimoviAi??, i Trebovac (Loznica), Crveni karton: TodoroviAi?? (Loznica)
LOZNICA: Divac, TodoroviAi??, SavinoviAi??, JevtiAi??, MilisavljeviAi??, NikoliAi??, (DiA?iAi??), KataniAi?? (SaviAi??), JankoviAi??, Trebovac, MaksimoviAi??, (BoA?oviAi??), MilovanoviAi??
IgraA? utakmice: Slobodan MaksimoviAi?? (Loznica)

Delivering high-quality mottle applications answer b question a customer adds two new sff 8000 enclosures that are fully https://admission-writer.com populated with nearline drives to an existing hpe 3par storeserv 8400 array.