//LIVE LOZNICA – PARTIZAN BB 1:0 (osveA?i stranicu za novu vest) video

LIVE LOZNICA – PARTIZAN BB 1:0 (osveA?i stranicu za novu vest) video

Stadion Lagator,PoA?etak u 15:30 Gledalac: 1500
LOZNICA: KovaA?eviAi?? , TodoroviAi?? , SavinoviAi?? , JevtiAi?? , NikoliAi?? , DiA?iAi?? , MilinkoviAi?? , BoA?oviAi?? , StevanoviAi?? , MaksimoviAi?? , StajiAi??
PARTIZAN BB : MiletiAi?? , RadojkoviAi?? , JevtoviAi?? , ZucoviAi?? , LjubisavljeviAi?? , GunjiAi?? , A?abak , ZariAi?? , VeljoviAi?? , SedlareviAi?? , A?orAi??eviAi??
U sastavu Loznice nema JovanoviAi??a i MilisavljeviAi??a koji imaju parne kartone.
– U druA?tvu predsednika Zorana GrujiA?iAi??a na stadion Lagator doA?ao je bivA?i reprezentativac i igraA? Partizana Alber NaAi?? trenutno sportski direktor kluba iz Humske
KRAJ LOZNICA POBEDILA 1:0 to je 21 utakmica lozniA?ana bez poraza
90+2 SavinoviAi?? drA?i konce Loznice poA?rtvovano,prekrA?aj nad njim, izlazi MaksimoviAi?? koji predaje traku JevtiAi??u ulazi TadiAi??
90+1 Fer Play SavinoviAi?? izbacuje loptu gosti vraAi??aju
-90 min Nadoknada 3 min
– 88 min StaniAi?? gubi loptu na nju natrA?ava DiA?iAi?? A?ut iz daljine ali preko gola
– 88 min Aplauzi na Lagatoru iz igre izlazi strelac Aleksandar BoA?oviAi?? u igru ulazi mladi A?eljko MiajloviAi??
– 84 min Ponovo StaniAi?? u dobroj A?ansi ali slab zavrA?ni udarac
– 83 min StaniAi?? A?utira imao je dobru priliku da odliA?nu igru kruniA?e golom
– 82 min kontra LozniA?ana MaksimoviAi?? u odliA?noj A?ansi ali se istakao VujoviAi?? odbranio udaraca a lopta tik pored gola.
– 79 min CentarA?ut StaniAi??a iz sl.udarca JevtiAi?? glavom ne pogaAi??a gol
-73 min MilinkoviAi?? u kontri ali loA? pas
-70 min A?uti karton JevtiAi??
– Ulaskom StaniAi??a lozniA?ani mnogo opasniji
61 min.Goooooooool BoA?oviAi?? … StajiAi?? prodire po levoj strani a onda sledi fenomenalan centarA?ut bacio se BoA?oviAi?? i glavom postigao lep gol…exsplodirala je publika na Lagatoru

-60 min NikoliAi?? posle kornera pokuA?ava glavom brani golman VujoviAi??
-54 min MaksimoviAi?? dobro proigrava TodoroviAi??a ovaj kuva u A?esnet metara,korner za Loznicu,odbijena lopta do MilinkoviAi??a,A?ut tik pored gola
56 min StaniAi?? ubacuje sa strane spaA?avaju se gosti,opet korner opet MilinkoviAi?? na odbijenu A?utira pored gola
– 51 min Pritisak Loznice publika je A?ivnula na Lagatoru,dobar A?ut MilinkoviAi??a izblokiran
-50 min Ponovo grub prekrA?aj gostujuAi??ih igraA?a za crveni nad TodoroviAi??em ali LukiAi?? pokazuje samo A?uti MaksimoviAi??u
– 49 min StajiAi?? greA?i ispred A?esnesterca gostiju,kontra ali JevtiAi?? spreA?ava SedlareviAi??a
– 48 min Gosti odugovlaA?e,ObadoviAi?? se buni a sudija LukiAi?? gausmeno opominje
-46 min Zamene kod domAi??ih uA?ao StaniAi?? umesto StevanoviAi??a a gosti zamenili golmana umesto MiletiAi??a uA?ao VujoviAi??
KRAJ PRVOG POLUVREMENA 0:0
– 45 min Nadoknada vremena slobodan udarac za goste …. niA?ta JevtiAi?? kupi loptu
44 min DuA?ko ObadoviAi?? A?alje na zagrevanje DragiA?u StaniAi??a
44 min Prvi A?ut gostiju prema golu KovaA?eviAi??a ali nebu pod oblake
42 min . Kombinacija BoA?oviAi?? – MaksimoviAi?? – BoA?oviAi?? dobar A?ut ali malo iznad preA?ke
– 38 min Kakvo ubacivanje auta od strane TodoroviAi??a,pronaA?ao je na drugoj stativi samog MilinkoviAi??a ali loA? A?ut,preko gola
-33 min JoA? jedan A?uti gostima ZucoviAi?? zbog igranja rukom
– 32 min Marko SavinoviAi?? A?utira slobodan udarac tik pored stative
-32 min Kakv dribling MaksimoviAi??a a potom start nad njim za zatvor A?uti karton za RadojkoviAi??a
– 27 min Loznica jalovita u napadu ali sreAi??om gosti joA? nisu uspeli da zaprete golmanu KovaA?eviAi??u jer retko prelaze na protivniA?ku polovinu
– 22 min A?estok start nad StajiAi??em i A?uti karton za fudbalera Partizana A?abaka
-20 min MilinkoviAi?? poA?rtvovano iznudio prekrA?aj,koji je i izveo lopta odbijena do TodoroviAi??a zavrA?ava daleko iznad gola
– 18 min BoA?oviAi?? po desnoj strani upropastio dobru A?ansu
12 min Igra se na sredini terena,lozniA?ani u A?elji da stignu A?to pre do gola preskaA?u igru,pre svega mlaAi??i igraA?i
Loznica ima inicijativu u ovim poA?etnim minutima
-5 min TodoroviAi?? izvodi aut na drugo stativi MilinkoviAi?? A?utira a neko je uspeo da izblokira A?ut
-2 min Slobodan udarac za Loznicu sa 20 metara izvodi TodoroviAi?? ali veoma slabo

You can easily navigate into various areas and find https://college-homework-help.org your desired content easily.