Trayal – Loznica 1:0

To je fudbal, ne pobeđuje uvek bolji na terenu. Samo jedna prava šansa za Trayal koja je iskorišćena donela je poraz Loznici. Statistika, igra i sve ostalo bilo je na strani Loznice. Ne može se zameriti Loznici ništa imali su želju volju i snagu da učine preokret falio je samo jedan gol kako bi srušio domaću ekipu.

Ređale su se prilike, čini se da je najbolju na utakmici imao mladi Milan Ilić kada je u 27. minuti izbio sam ispred golmana Todorovića i, umesto da pogodi mrežu, šutirao pravo u njega. Potom, u 34. minutu Komarčević odlično šutira, a golman Kruševljana izbacuje loptu u korner. Ponovo je Komarčević imao lepu priliku u 43. minutu, ali je njegov šut je završio visoko iznad prečke. Nastavila je Loznica u istom ritmu i u drugom poluvremenu. U 58. minutu Aleksa Matić je sa desetak metara šutirao pored gola. Četiri minuta kasnije sjajna prilika za Komarčevića koji u šesnaestercu domaćina „zalama“ nekoliko igrača, a zatim sa 7-8 metara šutira pored leve stative. Komarčević je šansu imao i u 67. minutu kada ga je lepo uposlio Bogićević, a on glavom šutirao preko gola. U prilici su bili i Spasenović i Dražić, ali mreža Kruševljanja je ostala netaknuta. Na kraju do bodova dolazi domaćin, iako je Loznica u većem delu utakmice bila mnogo bolja. Šteta, bila je ovo lepa prilika da se donese bar bod.